Pääsivu
Kontaktit Haku Vieraskirja Yliopiston web-resurssit [en]
Rakenne Yleistieto Uutisia ja Ilmoituksia  [en] Yliopistoon pyrkiville  [en]


Rehtorinvirasto

Neuvostot

Hallinnot

Tiedekunnat ja laitokset

Yleisyliopistolliset laitokset

Instituutit

Kirjasto

Opetus-tieteelliset alaosastot

Opetus- ja tuotantokeskukset

Keskukset

Haaraosastot ja colleget

Taideyhtyeet

Hallinnollis-taloudelliset palvelut


PetrVY:n Informatisoinnin neuvosto

Puheenjohtaja
rehtorinviraston neuvos (informatisointi),
Uusien tieto- ja
viestintäteknologioiden
regionaalisen (alue)
keskuksen johtaja
Ruzanova Natalija Sokratovna

 

PetrVY:n Informatisoinnin neuvoston jäsenistö

  1. Ruzanova Natalija Sokratovna - rehtorinviraston neuvos (informatisointi), Uusien tieto- ja viestintäteknologioiden regionaalisen (alue) keskuksen johtaja, Neuvoston puheenjohtaja
     
  2. Nazarov Aleksei Ivanovich - professori, Yleisfysiikkan laitoksen johtaja, Neuvoston varapuheenjohtaja
     
  3. Vas'kov Sergei Mihailovich - Innovatiivisen ja tuotannon toiminnan hallinnon strategisen suunnittelun osaston insinööri
     
  4. Solovjov Aleksei Sergejevich - Karjalan regionaalisen hallinnon, talouden ja oikeustieteen PetrVY:n instituuttin tietotekniseen tukeen osaston johtaja
     
  5. Kirilova Irina Gennadijevna - /Faculties/mining_s.html Vuorityön ja geologian tiedekunnan varadekaani
     
  6. Bogojavlenski Juri Anatolijevich - Tietojenkäsittelyoppin laitoksen johtaja
     
  7. Terentjev Konstantin Jurjevich - Sosiologian laitoksen yliopettaja
     
  8. Solovjov Aleksei Vladimirovich - Tieteellis-mittauksellisten systeemien ja fyysisen elektroniikkan laitoksen dosentti
     
  9. Isakov Vladimir Aleksandrovich - Talouden ja finanssien laitoksen johtaja
     
  10. Pankova Jelena Aleksandrovna - PetrVY:n tieteellisen kirjaston varajohtaja
     
  11. Kobka Anatoli Ivanovich - Tieteellisten hankkeiden ja ohjelmien osaston spesialisti
     
  12. Mezentsev Andrei Georgijevich - Seurannan ja laadun osaston johtaja
     
  13. Abramova Oksana Gennadjevna - Pohjoismaiden kielien laitoksen yliopettaja
     
  14. Jalovitsyna Svetlana Erkkijevna - Arkistotieteen ja erikoishistoriallisten oppiaineiden laitoksen dosentti
     
  15. Sigovtsev Gennadi Sergeevich - Tietojenkäsittelyopin laitoksen dosentti
     
  16. Sokolov Anton Pavlovich - Vetokoneetteknologian laitoksen johtajan vt.
     
  17. Fomin Alexandr Anatolijevich - Lastenkirurgian laitoksen professori
     
  18. Grishina Natalija Vladimirovna - Karjataloustekniikkan laitoksen dosentti
     
  19. Nikonova Julija Vasiljevna - CAD-laitoksen yliopettaja
     
  20. Kiprushkin Sergei Albertovich - Uusien tieto- ja viestintäteknologioiden regionaalisen (alue) keskuksen varajohtaja, Tieteellis-mittauksellisten systeemien ja fyysisen elektroniikkan laitoksen yliopettaja
     
  21. Kosinets Irina Eduardovna - Tietojenkäsittelyopin laitoksen yliopettaja

 



Rambler's Top100 © PetrSU, 1995-2014
Yliopiston WWW-sivuston tukipalvelut